Jawon Medical IOI-353

 

PRODUKACJA TEGO MODELU ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA - następca: Accuniq BC300, https://accuniq.pl/accuniq-bc300/

 

Jawon Medical IOI-353  - medyczne, multiczęstotliwościowe urządzenie do pomiaru składu ciała, przeznaczone dla dzieci i osób dorosłych.

  Analizator składu ciała Jawon Medical ioi-353 ze względu na to, iż łączy w sobie zarówno cechy wysoko zaawansowanych urządzeń jak i tych podstawowych w przystępnej w cenie, jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla poradni dietetycznych, jak i specjalistycznych gabinetów lekarskich.   Urządzenie jest proste w obsłudze, posiada wbudowaną drukarkę termiczną. Wydruk z drukarki termicznej, jak i z komputera jest w języku polskim. Dzięki składanej kolumnie i dołączonej do zestawu solidnej walizce na kółkach, analizator z łatwością można transportować.   Do urządzenia można podłączyć ultradźwiękowy miernik wysokości ciała oraz ciśnieniomierz. W zestawie z analizatorem znajduje się oprogramowanie BodyPass umożliwiające komunikację urządzenia z komputerem oraz archiwizację i analizę wyników. Analizator Składu Ciała JAWON MEDICAL IOI-353 posiada certyfikat EC0197 oraz spełnia wymagania dyrektywy MDD 93/42EEC w zakresie urządzeń medycznych.  

Opis produktu

Analiza składu ciała z Jawon Medical IOI-353

Analizator IOI-353 dzięki wieloczęstotliwościowemu pomiarowi bioimpedancji elektrycznej, pozwala na specjalistyczny pomiar składu ciała z uwzględnieniem zarówno podstawowych parametrów takich jak m.in.: zawartość tkanki tłuszczowej, masy beztłuszczowej, wody, masy tkanki miękkiej beztłuszczowej, jak i bardziej zaawansowanych, takich jak zawartość protein i minerałów, ocena wisceralnej tkanki tłuszczowej. Określenie poszczególnych komponentów w ciele, ocena podstawowej przemiany materii oraz wieku metabolicznego umożliwia określenie typu sylwetki badanego, jak również ustalenie indywidualnych zaleceń związanych z aktywnością fizyczną i kalorycznością diety. Analizator dzięki systemowi 8 elektrod pozwala również na określenie składu ciała w poszczególnych kończynach i tułowiu osobno. Pomiar na analizatorze można wykonywać w przedziale wiekowym 1 - 99 lat, a maksymalne obciążenie wagi to 200 kg. Dodatkową opcją na raporcie A4 dla dzieci są siatki centylowe. Analizator Składu Ciała Jawon Medical IOI-353 posiada certyfikat EC0197 oraz spełnia wymagania dyrektywy MDD 93/42EEC w zakresie urządzeń medycznych.

Skład zestawu Jawon Medical IOI-353

  • analizator składu ciała Jawon Medical IOI-353  z wbudowaną, składaną kolumną
  • drukarka termiczna
  • oprogramowanie BodyPass służące do analizy otrzymanych wyników oraz magazynowania danych
  • plastikowa, solidna walizka na kółkach
  • kabel zasilający
  • kabel USB do połączenia urządzenia z komputerem
  • zestaw 2 rolek papieru termicznego
Opcjonalnie:
  • kompatybilny, ultradźwiękowy miernik wysokości ciała
  • kompatybilny ciśnieniomierz oscylometryczny

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z namiaccuniq logo